Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/11845
Назва: Соціальний аудит у системі соціальної відповідальності бізнесу
Автори: Бержанір, Анатолій Леонідович
Бержанір, Інна Анатоліївна
Ключові слова: соціальний аудит
соціальна відповідальність
індикатори соціального аудиту
бізнес
соціальна звітність
стейкхолдери
Дата публікації: гру-2019
Видавництво: ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури"
Бібліографічний опис: Бержанір А. Л., Бержанір І. А. Соціальний аудит у системі соціальної відповідальності бізнесу. Східна Європа. 2019. Вип. 6(23). С. 97–101.
Короткий огляд (реферат): У статті визначено важливість взаємозв’язків економічної і соціальної політики, що становить фундаментальні основи для поступального соціально-економічного розвитку країни. Для вирішення цих завдань доведено актуальність зростання масштабів соціальної відповідальності бізнесу як необхідної передумови його участі у підвищенні рівня і якості життя громадян. Проаналізовано теоретичні підходи учених щодо визначення сутності соціального аудиту як феномену сучасної ринкової економіки. Встановлено, що діагностування реалізації підприємницькими структурами соціальних програм і проєктів має відбуватися на основі визначених міжнародних документів. Обґрунтовано напрями удосконалення системи соціального аудиту у контексті його впливу на покращення фінансових результатів компанії через підвищення ефективності соціальної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/11845
ISSN: 2518-1971
Розташовується у зібраннях:Інститут економіки та бізнес-освіти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Soz_aud_y_sust.pdf350,16 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.