Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12912
Title: РОЗВИТОК ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ В УКРАЇНІ
Authors: Поворознюк, Інна Миколаївна
Кирилюк, Ірина Миколаївна
Кравченко, Леся Василівна
Бербец, Тетяна Миколаївна
Маринюк, Альона Юріївна
Литвин, Оксана Вікторівна
Славінська, Леся Анатоліївна
Чирва, Ольга Григорівна
Коган, Наталія Юріївна
Keywords: індустрія гостинності
підприємства туризму
готельне господарство
інноваційні напрями розвитку
Issue Date: 28-Dec-2017
Publisher: ВПЦ «Візаві», м. Умань
Citation: Розвиток індустрії гостинності в Україні : колективна монографія / МОН України, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини; за ред. І.М. Поворознюк .-Умань : ВПЦ «Візаві», 2017 . - 172 с.
Series/Report no.: УДК;338
Abstract: Представлені результати досліджень професорсько-викладацького складу кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за науково-дослідною темою «Теоретичні та практичні аспекти розвитку туристичного та готельно- ресторанного бізнесу в Україні» (номер державної реєстрації 0115Ш00072). У монографії обгрунтовані теоретичні положення та розроблено практичні рекомендації щодо вдосконалення розвитку індустрії гостинності в Україні.
Description: Представлені результати досліджень професорсько-викладацького складу кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за науково-дослідною темою «Теоретичні та практичні аспекти розвитку туристичного та готельно- ресторанного бізнесу в Україні» (номер державної реєстрації 0115Ш00072). У монографії обгрунтовані теоретичні положення та розроблено практичні рекомендації щодо вдосконалення розвитку індустрії гостинності в Україні. Рекомендовано читачам, що цікавляться проблемами та перспективами розвитку індустрії гостинності, спеціалістам, аспірантам, никладачам та студентам.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12912
Appears in Collections:Інститут економіки та бізнес-освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.