Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/13178
Title: Використання економіко-математичного моделювання для визначення оптимального обсягу дебіторської заборгованості підприємства
Authors: Демченко, Тетяна Анатоліївна
Слатвінський, Максим Анатолійович
Keywords: управління
оборотні активи
дебіторська заборгованість
економіко-математичне моделювання
оптимізація
Issue Date: 2020
Publisher: Perfect Publishing
Citation: Демченко Т. А., Слатвінський М. А. Використання економіко-математичного моделювання для визначення оптимального обсягу дебіторської заборгованості підприємства // World science: problems, prospects and innovations. Abstracts of the 2nd International scientific and practical conference. Perfect Publishing. Toronto, Canada. 2020. Pp. 348-351.
Abstract: Суттєвим показником, що характеризує діяльність підприємства, є стан розрахунків з дебіторами. Дебіторська заборгованість підприємства виникає унаслідок безготівкових розрахунків із покупцями, підрядниками, депонентами, підзвітними особами тощо. Виникнення заборгованості зумовлене незбіганням моменту відвантаження готової продукції, виконання робіт, надання послуг, з моментом їх оплати. Значні обсяги дебіторської заборгованості приводять до перерозподілу оборотних коштів. Питання оптимального обсягу дебіторської заборгованості на підприємстві є досить важливими та актуальними для діяльності будь-якого підприємства, особливо в теперішніх умовах функціонування економіки. Тому в роботі було запропоновано економіко-математичну модель знаходження оптимального співвідношення дебіторської заборгованості, що допоможе в управлінні дебіторською заборгованістю на підприємстві та підвищить ефективність його діяльності.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/13178
ISBN: 978-1-4879-3793-5
Appears in Collections:Інститут економіки та бізнес-освіти

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
EMM_receivables.pdf338 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.