Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/jspui/handle/6789/127
Title: Едукація в процесі вивчення хореографічних дисциплін як шлях до формування творчої особистості майбутнього педагога-хореографа
Authors: Андрощук, Людмила Михайлівна
Куценко, Сергій Володимирович
Keywords: едукація
розвиток
навчання
виховання
творча особистість
майбутній педагог-хореограф
Issue Date: 18-Jan-2013
Abstract: В тезах розглядається процес едукації, як цілісної системи у процесі творчої, хореографічної діяльності студентів-хореографів. Зазначається, що саме в процесі едукації формуються особистісні якості, які зрештою позитивно позначаться на їх розумовій активності, фізичному, психічному і соціальному становленні, здатності вирішувати важкі завдання, здобувати знання, застосовувати вміння тощо.
Description: Андрощук Л.М. Едукація в процесі вивчення хореографічних дисциплін як шлях до формування творчої особистості майбутнього педагога-хореографа / Л.М. Андрощук, С.В. Куценко // Мистецтво у контексті освітньої парадигми: вітчизняний та зарубіжний досвід: матеріали Міжнародної наукової конференції (м. Умань, 18-19 січня 2013 р.) - Умань: ПП Жовтий О.О., 2013. - С. 7-10.
URI: http://dspace.udpu.org.ua:8080/jspui/handle/6789/127
Appears in Collections:Факультет мистецтвItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.