Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/1479
Title: Індивідуалізація навчальної діяльності учнів з фізики засобами інноваційних технологій
Authors: Стецик, Сергій Павлович
Keywords: індивідуалізація навчальної діяльності учнів
технологія діагностики знань і вмінь та вивчення якостей особистості учня
інноваційні технології навчання
комплексне використання індивідуально-групових і операційно-процесуальних компонент інноваційних технологій навчання фізики
Issue Date: 7-Aug-2012
Publisher: ПП Жовтий О. О.
Series/Report no.: УДК 53(07);2083
Abstract: Роботу присвячено питанням індивідуалізації навчальної діяльності учнів з фізики в загальноосвітній школі з використанням інноваційних освітніх технологій. Автором створено методичну систему реалізації індивідуального підходу в навчанні фізики в умовах використання інноваційних освітніх технологій, що включає діагностику знань і вмінь, вивчення якостей особистості учня, проектування оптимальних технологій навчання, їх упровадження, оцінку їх ефективності. Розроблено методику впровадження запропонованої моделі. Обґрунтовано доцільність використання інноваційних технологій навчання в процесі вивчення фізики і з’ясовано психолого-педагогічні та методичні умови їх успішного впровадження на уроках фізики в загальноосвітній школі. Досліджено застосування проектного методу та засобів інформаційно-комунікаційних технологій навчання в процесі вивчення фізики. Розроблена методична система вивчення фізики може бути використана під час професійної підготовки студентів педагогічних вищих навчальних закладів фізичних спеціальностей, а також методистами, вчителями загальноосвітніх шкіл.
Description: Висловлюю щиру вдячність науковому консультанту Михайлу Тадейовичу, за потужну підтримку при написанні даної роботи.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/1479
Appears in Collections:Факультет фізики, математики та інформатики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Indyvidualizaciya_navchalnoi_diyalnosti_uchniv_z_fizyky_zasobamy_innovacijnyh_tehnologij.pdf642,82 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.