Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/2672
Title: Забезпечення повноцінної участі осіб з інвалідністю в суспільному житті
Authors: Шевчук, Оксана Миколаївна
Keywords: інвалідність, соціальний захист
Issue Date: 5-Jun-2014
Publisher: ФОП Жовтий
Citation: 1. Макарова Е. В. Фізична реабілітація в загальній структурі адаптації студентів із інвалідністю : монографія / Е. В. Макарова. – К. : Університет «Україна», 2012. – 365 с. 2. Державна цільова програма «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року // http://rada.gov.ua/ 3. Конвенція про права інвалідів // http://rada.gov.ua/ 4. Закон України Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року // http://rada.gov.ua/ 5. Концепція Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року // http://rada.gov.ua/
Abstract: Переорієнтація пріоритетів у ставленні до інвалідів сприяє удосконаленню механізмів їх соціального захисту, у тому числі можливості працевлаштування, навчання, пенсійного забезпечення, пересування, спілкування, формування власного відчуття гідності.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/2672
Appears in Collections:Факультет соціальної та психологічної освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.