Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/3075
Title: Эколого-биологические особенности корнесобственного размножения сортов облепихи крушиновидной (Hippohae rhamnoides L.) в Правобережной Лесостепи Украины
Authors: Миколайко, Ірина Іванівна
Keywords: живці, сорти, ризогенез
Issue Date: 2013
Citation: Миколайко И. И. Эколого-биологические особенности корнесобственного размножения сортов облепихи крушиновидной (Hippohae rhamnoides L.) в Правобережной Лесостепи Украины / И. И. Миколайко, А. Ф. Балабак // Плодоводство : научные труды / Национальная академия наук Беларуси, РУП «Институт плодоводства». – п. Самохваловичи, 2013. – Т. 25. – С. 439–446.
Abstract: Встановлено, що в Правобережного Лісостепу України не всім сортам обліпихи крушиновидної властива висока регенераційна здатність при укоріненні зеленими стебловими живцями в умовах дрібнодисперсного зволоження. Отримані дані при розмноженні мікроживців і макроживців дали можливість розділити досліджувані сорти і форми обліпихи на три групи - з легкою, середньою і слабкою морфогенною регенераційною здатністю. Регенераційна здатність живців значно залежить від термінів їх живцювання, типу пагона і його метамерності.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/3075
Appears in Collections:Природничо-географічний факультет

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Muk.pdf308,72 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.