Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/3172
Title: Вимоги до викладача-тьютора (організатора) дистанційного навчання в системі неперервної освіти вчителів початкової школи
Authors: Муковіз, Олексій Павлович
Keywords: викладач-тьютор
дистанційне навчання
Issue Date: 2015
Publisher: Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України
Citation: Нові технології навчання: наук.-метод. зб. / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України. – К., 2015. – Вип. 84. – С. 166 – 169.
Series/Report no.: УДК 371.134+372+004
Abstract: У статті проаналізовано сучасні вимоги до викладача-тьютора (організатора) дистанційного навчання у ВНЗ та визначено найбільш оптимальні вимоги до організації дистанційного навчання в системі неперервної освіти вчителів початкової школи, а саме: традиційні, притаманні будь-якому педагогу, та специфічні, пов’язані із використанням сучасних технологій дистанційного навчання. Зауважено, що викладач-тьютор (організатор) дистанційного навчання в системі неперервної освіти вчителів початкової школи – це професіонал, який володіє сучасними інформаційними технологіями, загальною культурою, новими технологіями дистанційного навчання; гуманний, толерантний, поважає інших людей та їхню думку. Він повинен вміти розробляти дистанційні курси, надавати індивідуальні та групові консультації в системі дистанційного навчання, працювати з інформацією в мережах, обробляти її та використовувати в навчальному процесі.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/3172
Appears in Collections:Факультет початкової освіти

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
УДК 3711+.pdf229,63 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.