Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/3331
Title: Культура особистісного самовизначення студентів: актуалізація проблеми
Authors: Маслюк, Катерина Анатоліївна
Keywords: культура особистісного самовизначення
структурні компоненти
когнітивний
емоційно-ціннісний
регулятивно-поведінковий
студенти
Issue Date: 2014
Citation: Маслюк К. А. Теоретико-методичні проблеми виховання дітей та учнівської молоді / К. А. Маслюк // КУЛЬТУРА ОСОБИСТІСНОГО САМОВИЗНАЧЕННЯ СТУДЕНТІВ: АКТУАЛІЗАЦІЯ ПРОБЛЕМИ: зб. наук. праць. - Кіровоград: Імекс - ЛТД, 2014 - Вип. 18, кн. 1. - 458-465 с.
Series/Report no.: УДК 371.311
Abstract: Визначено структурні компоненти культури особистісного самовизначення студентів (когнітивний, емоційно-ціннісний, регулятивно-поведінковий). Охарактеризовано внутрішнє наповнення кожного компонента, доведено наявність тісного взаємозв’язку між ними, що забезпечує привласнених студентами відповідних знань та уявлень, мотивацію на реалізацію культури особистісного самовизначення у процесі міжособистісного спілкування та професійної діяльності, орієнтацію на культурні цінності у поведінці та діяльності, потребу в саморозвитку та самовдосконаленні, здатність виявляти активність у ситуаціях міжособистісної взаємодії та професійної діяльності.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/3331
Appears in Collections:Факультет філології та журналістикиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.