Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/4454
Title: Пріоритетні напрями реструктуризації як метод підвищення конкурентоспроможності аграрних підприємств
Authors: Митяй, Оксана Василівна
Гришова, Інна Юріївна
Keywords: Реструктуризація
підвищення конкурентоспроможність
пріоритетні напрями
реорганізація
реформування
агропромислові підприємства
санація
Issue Date: 2015
Publisher: РВВ ПДАБА
Citation: Митяй О.В. Пріоритетні напрями реструктуризації як метод підвищення конкурентоспроможності аграрних підприємств/ О.В. Митяй, І.Ю. Гришова // Збірник наукових праць “Економічний простір”. – №100. – Дніпропетровськ: ПДАБА. – 2015. – С. 125-135.
Series/Report no.: УДК 338:45
Abstract: У статті автором представлено в узагальненому виді питання, що стосуються такого радикального способу перетворення, як реструктуризація аграрних підприємств, розглянуті деякі особливості реструктуризації, як в цілому, так і в розрізі її окремих складових. Також, знайшли своє відображення питання взаємозв'язків таких понять, як реформування, реструктуризація, конкурентоспроможність, реорганізація і санація підприємств і компаній. В статті проводиться дослідження об'єктивних передумов реструктуризації агропромислових підприємств, розглядаються методологічні основи реструктуризації, аналізуються основні напрями реструктуризації. Так, автор приводить думку вчених-економістів відносно поняття "реструктуризація", а також розглядаються відмінності в стратегіях агропромислових підприємств, процеси змін в організаціях в порядку їх ускладнення, виявлені проблеми агропромислових підприємств і способи їх рішень.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/4454
Appears in Collections:Інститут економіки та бізнес-освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.