Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/4695
Title: Напрями застосування інформаційних технологій в комунікаційних стратегіях українських туристичних підприємств та підприємств індустрії гостинності
Authors: Кожухівська, Раїса Борисівна
Keywords: інформаційні технології
застосування інформаційних технологій
комунікація
стратегія
туризм
туристичне підприємство
готель
підприємств індустрії гостинності
конкурентоспроможність
система комунікацій
Issue Date: 2015
Publisher: Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України
Citation: Кожухівська, Р.Б. Напрями застосування інформаційних технологій в комунікаційних стратегіях українських туристичних підприємств та підприємств індустрії гостинності /Р.Б. Кожухівська// Науковий журнал «Бізнес Інформ»// Харківський національний економічний університет, Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України – Харків, 2015. – № 10 ’2015 г. (453) – С.119-122.
Series/Report no.: УДК 338.48
Abstract: В умовах зростання ролі нецінових форм конкуренції та бурхливого розвитку інформаційних технологій, ключовим фактором забезпечення конкурентоспроможності туристичних підприємств та підприємств індустрії гостинності, як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку, стає ефективна система комунікацій. В умовах конкурентної боротьби постійно зростає необхідність вдосконалення механізму просування товарів та послуг, що обумовлює необхідність пошуку найбільш ефективних інструментів комунікативного впливу на ринок. Останнім часом, саме завдяки активному розвитку інформаційних технологій відкрився новий інструмент комунікацій-комунікації за допомогою інформаційних технологій та мережі Інтернет.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/4695
ISSN: ISSN 2222-4459
Appears in Collections:Інститут економіки та бізнес-освіти

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Napriamy zastosuvannia informatsiinykh tekhnolohii.pdf346,86 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.