Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/5985
Title: Уроки «життя слова» у формуванні ідеї Вітчизни в освітньо-виховній системі В. О. Сухомлинського
Authors: Ткачук, Мирослава Михайлівна
Keywords: народ
нація
національна ідентичність
патріотичне виховання
національна свідомість
Культ Батьківщини
Культ Матері
Культ Книги
Культ Рідного слова
освітньо-виховна система
Issue Date: Sep-2016
Publisher: Луцьк : Надстир‘я
Citation: Ткачук М. М. Уроки «життя слова» у формуванні ідеї Вітчизни в освітньо-виховній системі В. О. Сухомлинського / М. М. Ткачук // Збірник матеріалів ІХ Міжнародної науково-практичної конференції і ХХІІІ Всеукраїнських педагогічних читань «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: Щоб у серці жила Батьківщина» / упоряд. О. В. Сухомлинської, П. С. Олешка. – Луцьк : Надстир‘я, 2016. – С. 259–262.
Series/Report no.: УДК 37(477)(092);
Abstract: У статті розкривається значення рідної мови у формуванні ідеї Вітчизни в освітньо-виховній системі В. О. Сухомлинського. Зазначається, що пріоритетним у виховній роботі видатний педагог-гуманіст вважав патріотичне виховання, формування громадянина через Культ Батьківщини, Культ Матері, Культ Книги і Культ Рідного слова. Наголошується на тому, що мовну культуру людини він вважав дзеркалом її духовності, фундаментом мислення і розумового розвитку, оскільки рідна мова формує національну психологію, характер, світогляд, свідомість і самосвідомість та інші компоненти духовності народу, національний характер.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/5985
Appears in Collections:Факультет початкової освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.