Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/6305
Title: СИСТЕМА ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРОСВІТИ БАТЬКІВ ЗА В. СУХОМЛИНСЬКИМ
Authors: Пащенко, Дмитро Іванович
Keywords: сімейне виховання, педагогічна просвіта батьків.
Issue Date: 7-Dec-2016
Series/Report no.: ;УДК 37.018.262(477)(09)
Abstract: У матеріалі стисло подано результати дослідження розробленої В. Сухомлинським системи педагогічної просвіти батьків у школі, яка охоплює не лише чотири відділення батьківської школи, а й роботу з молодими подружжями ще до народження дитини і навіть з учнями – майбутніми батьками – та продовжується й після того, як діти закінчують школу й зустрічаються з проблемами вибору свого подальшого життєвого шляху.
Description: Пащенко Д.І. Система педагогічної просвіти батьків за В. Сухомлинським // Всеукраїнська науково-методична конференція «Наукова спадщина Василя Сухомлинського у контексті розвитку освіти особистості впродовж життя», присвячена 98-й річниці від дня народження Василя Сухомлинського на базі КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» (м. Кропивницький, 28-29.09.2016. – С. 287-290.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/6305
Appears in Collections:Факультет соціальної та психологічної освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.