Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/7351
Title: Обґрунтування моделі формування аксіологічних установок до здорового способу життя у студентів вищих навчальних закладів.
Authors: Бойко, Юлія Степанівна
Keywords: здоров’я
модель
спосіб життя
здоровий спосіб життя
цінність
ціннісні установки
Issue Date: 2017
Citation: Бойко Ю.С.Обґрунтування моделі формування аксіологічних установок до здорового способу життя у студентів вищих навчальних закладів.Збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (2017 рік)
Series/Report no.: УДК;613:378.03
Abstract: В статті вивчається проблема формування аксіологічних установок до здорового способу життя у студентів вищих навчальних закладів. Метою написання даної статті є обґрунтування моделі формування аксіологічних установок до здорового способу життя у студентів вищих навчальних закладів. У процесі дослідження та на основі аналізу праць науковців, що вивчали визначену проблему, установлено, що формування установок до здорового способу життя в студентів здійснюється послідовно через етапи, що знайшли відображення в моделі, кожен з яких являє собою відрізок освітнього процесу у вищому навчальному закладі, що характеризується логічною завершеністю, чіткими цільовими настановами, предметним змістом, конкретним організаційно-методичним забезпеченням.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/7351
Appears in Collections:Факультет фізичного виховання

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Obgruntuvannia modeli formuvannia aksiolohichnykh ustanovok do (2).PDF834,03 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.