Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/7427
Title: ПЕДАГОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УСПІХУ В НАВЧАННІ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ У ТВОРЧІЙ СПАДЩИНІ В. СУХОМЛИНСЬКОГО
Authors: Ткачук, Лариса Василівна
Keywords: Педагогічне забезпечення
Успіх
Навчання
Школярі
Творча спадщина
В. О. Сухомлинський
Генеза
Павлиська середня школа
Радість успіху
Ситуація успіху
Issue Date: Dec-2016
Publisher: Умань: «Видавець Сочінський М. М. »
Citation: Ткачук Л. В. Педагогічне забезпечення успіху в навчанні молодших школярів у творчій спадщині В. О. Сухомлинського: монографія. – Умань: «Видавець Сочінський М. М. », 2016. – 192 с.
Series/Report no.: УДК 37(477)(092);
Abstract: У монографії на основі широкої джерельної бази висвітлено педагогічні умови забезпечення успіху в навчанні учнів молодшого шкільного віку в педагогічній спадщині В. Сухомлинського. Здійснено методологічний та змістовий аналіз категорії «успіх»; прослідковано генезу проблеми успіху в навчанні в історії філософсько-педагогічної думки та в експериментальних дослідженнях зарубіжних і вітчизняних учених. Проаналізовано практичний досвід видатного педагога та його погляди на шляхи, чинники та умови забезпечення успіху в навчанні молодших школярів. Показано можливості творчого застосування ідей В. Сухомлинського щодо визначеної проблеми в сучасній педагогічній практиці.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/7427
Appears in Collections:Факультет соціальної та психологічної освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.