Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/7831
Назва: Педагогічні умови формування культури особистісного самовизначення студентів-філологів у позааудиторній роботі
Автори: Маслюк, Катерина Анатоліївна
Ключові слова: педагогічні умови
студент-філолог
особистісне самовизначення
Дата публікації: 28-лис-2017
Бібліографічний опис: Проблеми підготовки сучасного вчителя : збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини / [ред. кол. : Безлюдний О.І.(гол. ред.) та ін.]. – Умань : ФОП Жовтий О.О., 2017. Випуск 15. – 344-355 с.
Серія/номер: УДК:37.011.3 – 051:811;
Короткий огляд (реферат): У статті розкривається важливість формування у студентів-філологів культури особистісного самовизначення в сучасних умовах. А також звертається увага на зв’язок культури особистісного самовизначення з тим, що для значної кількості студентів характерне порушення рівноваги внутрішнього світу, посилення неадекватності самоставлення та ставлення до життя, невпевненість у власних силах. У означеному дослідженні розкрито основні педагогічні умови та стратегії якісної співпраці студента та куратора, проаналізовано форми взаємодії та сукупність прийомів і способів соціального впливу на індивіда.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/7831
Розташовується у зібраннях:Факультет української філології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Маслюк К.А..pdf297,51 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.