Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/7948
Назва: Вплив образотворчого мистецтва на розвиток дітей в інклюзивному освітньому середовищі початкової школи
Автори: Демченко, Ірина Іванівна
Ключові слова: образотворче мистецтво
розвиток дітей
інклюзивне освітнье середовище
початкова школа
Дата публікації: 2017
Видавництво: ФОП Жовтий
Бібліографічний опис: Демченко І. І. Вплив образотворчого мистецтва на розвиток дітей в інклюзивному освітньому середовищі початкової школи / І. І. Демченко // Психолого-педагогічний супровід гармонійного розвитку дитини в загальноосвітніх закладах: збірник матеріалів Регіональних науково-методичних семінарів для науковців, практичних працівників та студентів (м. Умань, 15, 16 лютого 2017 р.) / ред. кол.: І. І. Демченко, А. А. Чередник [та ін.]. – Умань : ФОП Жовтий, 2017. – С. 26-32.
Короткий огляд (реферат): Діяльність сучасного суспільства спрямована на формування особистісних якостей кожної людини, незалежно від її фізичних, інтелектуальних, емоційних та інших особливостей, а також соціального статусу, статі й віку. Це пов’язано з освітньою практикою самореалізації особистості, що декларує систему цінностей і простір для її самовизначення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/7948
Розташовується у зібраннях:Факультет дошкільної та спеціальної освітиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.