Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/8007
Title: Особливості корекційної роботи з дітьми з вадами психофізичного розвитку до навчання
Authors: Білан, Валентина Андріївна
Keywords: Особливості корекційної роботи
діти з вадами психофізичного розвитку
навчання
Issue Date: 2017
Publisher: ФОП Жовтий
Citation: Білан В. А. Особливості корекційної роботи з дітьми з вадами психофізичного розвитку до навчання / В. А. Білан // Психолого-педагогічний супровід гармонійного розвитку дитини в загальноосвітніх закладах: збірник матеріалів Регіональних науково-методичних семінарів для науковців, практичних працівників та студентів (м. Умань, 15, 16 лютого 2017 р.) / ред. кол.: І. І. Демченко, А. А. Чередник [та ін.]. – Умань : ФОП Жовтий, 2017. – С. 21-26.
Abstract: Корекційна робота та виховання дітей з обмеженнями психофізичного розвитку в загальноосвітньому шкільному середовищі має своє підґрунтя у міжнародних документах, до яких належать Декларація прав людини, згідно якої , «...кожний має право на нормальне життя в умовах безробіття, хвороби, інвалідності»; Конвенція про права дитини, у якій відмічається, що «.неповноцінна в моральному та фізичному відношенні дитина повинна вести повноцінне життя в умовах, які забезпечують її достойність, сприяють її впевненості в собі та забезпечують активну участь у житті суспільства».
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/8007
Appears in Collections:Факультет дошкільної та спеціальної освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.