Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/8152
Title: Формування інформаційної компетентності у майбутніх вчителів інформатики при вивченні курсу «Комп’ютерна графіка та мультимедіа»
Authors: Кісіль, Яна Володимирівна
Keywords: Комп’ютерна графіка та мультимедіа
Комп’ютерна графіка
мультимедіа
Формування інформаційної компетентності
майбутні вчителі інформатики
інформатика
освіта
Issue Date: 2017
Publisher: ФОП Нечитайло О.Ф.
Citation: Кісіль Я.В. Формування інформаційної компетентності у майбутніх вчителів інформатики при вивченні курсу «Комп’ютерна графіка та мультимедіа» / Я.В. Кісіль // Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука України – погляд молодих учених крізь призму сучасності» 20 – 22 квітня 2017. – Черкаси, 2017. – С.103-105
Series/Report no.: УДК 378;
Abstract: В статті розглянуто особливості формування інформаційнокомунікаційних компетентностей майбутніх учителів інформатики в процесі навчання комп’ютерної графіки та мультимедіа. Метою статті є висвітлення роботи з графічним редактором, як засобом візуалізації навчального матеріалу, що підвищує інтерес до об’єкту, що вивчається. Висвітлено актуальність знань основ комп’ютерної графіки та раціональне їх використання у розв’язанні завдань з фізики та математики основної школи, що орієнтовані на роботу з різними графічними об’єктами з метою створення сприятливих умов для засвоєння учнями системи фізичних та математичних понять, формування умінь застосовувати отримані знання під час практичної діяльності.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/8152
Appears in Collections:Факультет фізики, математики та інформатики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Formuv_informats_kompet.pdf121,88 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.