Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/8591
Title: РЕТРОСПЕКТИВНИЙ ОГЛЯД ВИНИКНЕННЯ ВСЕСВІТНЬОЇ МЕРЕЖІ ТА ЇЇ КОМУНІКАЦІЙНИЙ ПРОСТІР
Authors: Лаухіна, Інна Станіславівна
Побережник, Ольга Валентинівна
Keywords: електронне письмо
комунікативне середовище
електронне спілкування
засоби масової комунікації
Issue Date: 2017
Publisher: Збірник центру наукових публікацій «Велес» за матеріалами VI міжнародної науково-практичної конференції 2 частина: «Осінні наукові читання», м. Київ : збірник статей (рівень стандарту, академічний рівень). – К.: «Центр наукових публікацій», 2017. – C 41-48.
Citation: Збірник центру наукових публікацій «Велес» за матеріалами VI міжнародної науково-практичної конференції 2 частина: «Осінні наукові читання», м. Київ : збірник статей (рівень стандарту, академічний рівень). – К.: «Центр наукових публікацій», 2017. – C 41-48.
Series/Report no.: УДК 082;
Abstract: Cьогодні Інтернет є невід’ємною частиною суспільного життя, однією з питомих складових розвитку цивілізації. Його специфіка полягає у тому, що наразі це не лише значний інформаційний ресурс, але й важливе соціальне явище. Виникнення Інтернету у кінці 80-х рр. XX ст. як ще одного комунікативного каналу передачі інформації, а у XXI ст. – як засобу масової комунікації призвело до появи не лише глобальної інформаційної сфери, але й особливих віртуальних товариств, блогів, мережевої культури та мови. Електронний дискурс розглядається як мова, яка використовується для спілкування у кіберпросторі, тобто на інтернет-сайтах, де люди взаємодіють і формують соціальні стосунки. Електронний дискурс має інтерактивний характер, відбувається у реальному часі та реалізується у писемній формі. «Спілкування» відбувається за допомогою стандартної клавіатури. Мова Інтернету ґрунтується на творчій типології, тому багато традиційних правил граматики або стилістики часто порушуються. Листи чи короткі повідомлення відрізняються від традиційно прийнятих настільки, що необхідність їх лінгвістичного вивчення видається очевидною. Тому це питання стало об’єктом наукового інтересу французьких дослідників А. Дежона, І. П’єрозака; британських та американських авторів Д.Кристала, П. О’Коннера , С. Міллера, Д. Енджелла; російських вчених П. Кондратова, А. Аврамова, Л.Капанадзе; українських лінгвістів В. Михайлова, Л. Халецької.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/8591
Appears in Collections:Факультет іноземних мов

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Retro_oglad_vin_vses_merezi.pdf156,13 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.