Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/9080
Title: Збутова діяльність як важливий фактор розвитку фармацевтичних підприємств
Authors: Гарматюк, Олена Валентинівна
Keywords: фармацевтична галузь
збутова діяльність
збут
організаційна структура
лікарські засоби
Issue Date: 2018
Publisher: Уманський національний університет садівництва, 2018
Citation: Гарматюк, О. В. Збутова діяльність як важливий фактор розвитку фармацевтичних підприємств / О. В. Гарматюк // Міжрегіональна взаємодія логістичних систем в умовах трансформації економіки: матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Умань, 18-19 травня 2018 р. / Редкол.: Школьний О.О. (відп. ред.) та ін. – Умань: Видавничо-поліграфічний центр «Візаві», 2018. - С. 23-26.
Abstract: Фармацевтична галузь за цілим рядом параметрів істотно відрізняється від інших галузей промисловості, що не можна не враховувати при організації та управлінні збутовою діяльністю на підприємствах цієї галузі. Організаційна структура фармацевтичної галузі, крім вітчизняних та імпортних підприємств-виробників лікарських засобів різних терапевтичних груп, вітамінів та інших лікувально-профілактичних засобів, включає: структури законодавчої і виконавчої влади, що контролюють фармацевтичний сектор; науково-дослідні організації; дистриб'юторів; громадські та некомерційні фармацевтичні об'єднання і підприємства; аптечний сектор; лікувально-профілактичні установи; компанії, що спеціалізуються на маркетингових дослідженнях; профільні засоби масової інформації.
URI: http://dspace.udpu.edu.ua:8181/handle/6789/9080
Appears in Collections:Інститут економіки та бізнес-освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.