Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/9145
Назва: Застосування методу Dogme при вивченні іноземної мови
Автори: Комісаренко, Тетяна Михайлівна
Ключові слова: метод Dogme
зона найближчого розвитку
дріллінг
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: 4. Комісаренко Т.М. Застосування методу Dogme при вивченні іноземної мови / Т.М. Комісаренко // Інновації в сучасній освіті: український та світовий контекст: матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції (вересень, 2018). – С. 128-132.
Короткий огляд (реферат): В рамках комунікативного підходу в навчанні іноземної мови зарубіжні методисти виділяють метод Dogme. Новизна даного методу полягає в переході від когнітивного аспекту у викладанні іноземної мови до психологічного аспекту і відмову від навчальних посібників і технологій. Вперше про метод Dogme стало відомо 2000 року зі статті методиста Скотта Торнбері "A Dogme for ELT", де він критикував надмірне використання додаткових матеріалів під час навчання іноземної мови, що, на його думку, ускладнює і обтяжує процес навчання. Назвою і основним принципом для нового підходу у викладанні іноземної мови слугував авангардний кінематографічний рух «Догма 95», одним з ідеологів якого став знаменитий датський кінорежисер і сценарист Ларс фон Трієр.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.udpu.edu.ua:8181/handle/6789/9145
Розташовується у зібраннях:Факультет іноземних мов

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
dogmeтези.pdf140,33 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.