Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/9210
Title: Никифір Григоріїв та його роль у заснуванні та діяльності Українського Громадського Комітету
Authors: Моргай, Лілія Анатоліївна
Keywords: : Н. Я. Григоріїв, еміграція, часопис «Нова Україна», Український Громадський Комітет, Українська Господарська Академія, Український Високий Педагогічний Інститут ім. М. Драгоманова.
Issue Date: 1-Dec-2017
Publisher: К:: ГО, 2017 р.
Citation: Наукова дискусія: питання педагогіки та психології: Матеріали міжнародної науково-парктичної конференції (м.Київ, Україна, 1-2 грудня 2017 року) "Київська наукова організація педагогіки та психології", 2017. Ч.1. 120 с.
Abstract: У роботі висвілюється внесок Никифора Григоріїва у заснуванні да діяльності Українського Громадського Комітету. Никифор Якович Григоріїв– видатний педагог, історик і громадський діяч України. На початку століття працював учителем історії, розробляв нові підходи до вивчення історії в початковій школі. В роки визвольних змагань українського народу – член Центральної Ради, міністр освіти в уряді Української Народної Республіки. Враховуючи політичну ситуацію в Україні після поразки революції 1917-1921 рр. він був змушений емігрувати до Чехословаччини. В еміграці Н. Григоріїв знайомиться з українською інтелігенцією, яка змушена була за кордоном відстоювати права українських громадян[
URI: http://dspace.udpu.edu.ua:8181/handle/6789/9210
Appears in Collections:Факультет соціальної та психологічної освіти

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
_Тези.pdf290 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.