Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/jspui/handle/6789/9372
Title: Нормативно-правове регулювання соціально-правового захисту дітей з інвалідністю в Україні
Authors: Балдинюк, Олена Дмитрівна
Keywords: соціальний захист
інвалідність
діти з інвалідністю
нормативно-правове регулювання
соціально-правовий захист дітей
інклюзивне навчання
Issue Date: 2018
Citation: Балдинюк Олена Нормативно-правове регулювання соціально-правового захисту дітей з інвалідністю в Україні / Науковий часопис національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи. – Випуск 63: збірник наукових праць / М-во освіти і науки України, Нац. пед. ун-т імені М.П. Драгоманова. – Київ: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2018. – С. 5-9.
Abstract: Статтю присвячено аналізу законодавчих та нормативно-правових документів щодо соціального захисту дітей з інвалідністю. Ставлення до громадян з обмеженими можливостями є характерною ознакою цивілізованості держави та її демократичності. Рівень державного соціального захисту осіб з інвалідністю є відображенням рівня розвитку суспільства в цілому. Одним з важливих напрямків державної соціальної політики на сьогодні є соціальний захист дітей з інвалідністю. Основним обов’язком суспільства є забезпечення соціальної інтеграції, створення рівних можливостей для повноцінного життя, самореалізації, здобуття освіти та працевлаштування, залучення дітей з інвалідністю до духовного, культурного та спортивного життя. Отже, вирішення таких гострих й актуальних питань вимагають неухильної уваги законодавців і потребують належного нормативного регулювання та активізації зусиль виконавчої влади для їх практичної реалізації.
URI: http://dspace.udpu.edu.ua:8181/jspui/handle/6789/9372
Appears in Collections:Факультет соціальної та психологічної освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.