Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/12629
Назва: РОЛЬ ЗАПЕРЕЧЕННЯ У МОДИФІКАЦІЇ ПРАГМАТИЧНОГО ЗНАЧЕННЯ ІНТЕРОГАТИВНОГО МОВЛЕННЄВОГО АКТУ
Автори: Прокоф'єв, Геннадій Леонідович
Ключові слова: заперечення
актомовленнєве навантаження
інтерогатив
асертив
комісив
експресив
директив
Дата публікації: кві-2020
Видавництво: Умань - ВПЦ «Візаві»
Бібліографічний опис: Прокоф’єв Г. Л. Роль заперечення у модифікації прагматичного значення інтерогативного мовленнєвого акту. Інновації в сучасній освіті: український та світовий контекст: матеріали III Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції (Умань, 10 квітня 2020). Умань: «Візаві», 2020. C. 208–210.
Серія/номер: УДК;37:001.895(477+100)(06)
І-;66
Короткий огляд (реферат): Механізм заперечення несе актомовленнєве навантаження, у багатьох випадках призводячи до модифікації характеру мовленнєвих дій. Особливо широкий діапазон зміни прагматичних характеристик мають різні типи запитальних висловлень, які у певному контексті набувають властивостей асертивів, комісивів, експресивів та власне директивів. Найбільшу здатність до перетворення мають загальні та спеціальні заперечні питання і розділові питання незмінної негативної полярності. Варто говорити лише про типові актомовленнєві перетворення негативних структур, оскільки в ізоляції від контексту комунікативні смисли просто не існують.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/12629
Розташовується у зібраннях:Факультет іноземних мов

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Прокоф'єв_тези.pdf212,04 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.