Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/13474
Title: До проблеми формування індивідуального стилю управління закладом освіти
Authors: Стеценко, Надія Миколаївна
Ткачук, Галина Володимирівна
Keywords: управління закладом освіти
освіта
управлінська діяльність
стиль управлінської діяльності
менеджер освіти
управлінець
менеджер
керівник
керівник закладу освіти
заклад освіти
управління навчальним закладом
індивідуальний стиль управління
стиль управління
управління
Issue Date: Sep-2020
Publisher: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
Citation: Стеценко Н., Ткачук Г. До проблеми формування індивідуального стилю управління закладом освіти. Молодь і Ринок. № 3/182. 2020. С.52-57
Series/Report no.: УДК;371.113.1
Abstract: У статті досліджено проблему формування індивідуального стилю у майбутнього керівника освітнього закладу. Визначено, що важливим для успішної діяльності закладу вищої освіти є особистість керівника, який готовий до інновацій, креативності та зможе впроваджувати всі ті зміни, що висуває сучасне суспільство. Автори проаналізували освітньо-професійну програму підготовки менеджера освіти “Управління навчальним закладом” спеціальності “073 Менеджмент, галузь знань: 07 Управління та адміністрування” і виявили, що найбільше сприяють формуванню індивідуального стилю управління дисципліни гуманітарної підготовки. З метою виявлення орієнтовного стилю управління майбутніми менеджерами освіти було проведено опитування серед студентів-магістрантів, які навчаються за відповідною освітньо-професійною програмою, і директорів-практиків закладів середньої освіти. Порівняння результатів опитування дало змогу виявити велику різницю у сформованості індивідуальних стилів управління між майбутніми менеджерами та діючими директорами шкіл. Результати дослідження також підтвердили думку, що у процесі управління неможливо керуватись лише одним стилем, а необхідно застосовувати їх поєднання.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/13474
Appears in Collections:Факультет соціальної та психологічної освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.