Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/14522
Title: HR-менеджмент в умовах пандемії Covid-2019 : нові виклики та можливості
Authors: Пачева, Наталія Олександрівна
Подзігун, Світлана Миколаївна
Keywords: HR-менеджмент
HR-технології
кадри
персонал
трудові ресурси
пандемія
компанія
управління персоналом
організація
система
Issue Date: Nov-2021
Publisher: Видавничий дім «Гельветика»
Citation: Подзігун С.М., Пачева Н.О. HR-менеджмент в умовах пандемії Covid-2019 : нові виклики та можливості. Науковий економічний журнал Інтелект XXI. 2021. № 5. С. 81–84.
Series/Report no.: УДК;331.108
Abstract: У статті наведено опис сучасних тенденцій, які будуть властиві змінам у HR найближчим часом, та визначено особливості менеджменту 3.0 як комплексної адаптивної системи, яка не має єдиної та чіткої структури. Дослідження та опитування свідчать про те, що основними перешкодами на шляху прийняття гнучких методів розроблення програмного забезпечення (ПЗ) стають традиційні методи управління змінами, організаційна культура, недостатня підтримка з боку керівництва, низький рівень підготовки персоналу, а також зовнішній тиск. Розглянуто гнучкі методи управління персоналом і виявлено, що HR-робота полягає не тільки в запровадженні стандартів та контролі їх виконання, але й у сприянні полегшенні працівникам процесу вирішення проблем і підвищенні організаційної гнучкості. Дослідження дає змогу дійти висновку, що HR-менеджмент під впливом цифрових та інформативних технологій потребує розширеного розвитку ініціативи, можливостей команд і повноважень, компетенцій та поліпшення організаційних структур.
Description: http://www.intellect21.nuft.org.ua/journal/2021/2021_5/19.pdf
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/14522
Appears in Collections:Інститут економіки та бізнес-освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.