Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/10042
Title: Інтернаціоналізація навчальних планів у розвитку полікультурності у вищій освіті Великої Британії
Authors: Шульга, Наталія Володимирівна
Keywords: полікультурна освіта
університети Британії
навчання іноземних мов
міжкультурний підхід
інтернаціоналізація
підготовка фахівців
Issue Date: 2018
Publisher: м. Чернігів
Citation: Шульга Н. В. Інтернаціоналізація навчальних планів у розвитку полікультурності у вищій освіті Великої Британії / Н. В. Шульга//Конкурентоспроможність вищої освіти України в умовах інформаційного суспільства матер. міжнар. наук.-практ. конф., м. Чернігів, 9 листопада 2018 р. - С.
Abstract: Інтернаціоналізація навчального плану – важливий елемент в роботі британських університетів у врахуванні принципів полікультурності в навчанні студентів з етнічних меншин. Так в Університеті Лідс Метрополітен, як зазначає Е. Джонс, проводяться мобільні полікультурні програми для студентів, які включають у себе роботу за кордоном, в іншокультурному середовищі, набуття навичок міжкультурної компетентності та досвіду роботи серед етнічних меншин [3, C.22]. Крім того, реалізація полікультурної освіти в університеті відбувається за рахунок інтернаціоналізації навчального плану.
URI: http://dspace.udpu.edu.ua:8181/handle/6789/10042
Appears in Collections:Факультет іноземних мовItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.