Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/4149
Title: ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ СЕЛА
Authors: Максимчук, Олена Вікторівна
Шачковська, Любов Сергіївна
Keywords: соціальна сфера
село
аграрна сфера
Issue Date: 13-Nov-2015
Publisher: Київська наукова суспільствознавча організація
Citation: Максимчук О. В. Теоретичні аспекти формування соціальної сфери села / О.В. Максимчук, Л. С. Шачковська // Актуальні тенденції розвитку суспільних наук в Україні. Матеріали міжнародної науково-практичної конференції. – К.: ГО «Київська наукова суспільствознавча організація», 2015 р
Abstract: Визначено, що Матеріальний добробут сільського населення, рівень продуктивності праці у виробничі сфері прямо залежать від розвитку сфери обслуговування, тобто соціальної інфраструктури.Розглянуто, що соціальна інфраструктура виражає певні економічні, політичні та ідеологічні зв’язки і функції. Так, соціальна функція соціальної інфраструктури, що полягає в збереженні і розвитку трудового і духовного потенціалу населення, кожної людини як особистості, органічно поєднується з її економічною функцією – створення сприятливих умов для виробництва матеріальних благ.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/4149
Appears in Collections:Історичний факультетItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.