Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/5883
Title: Підготовка викладацького складу до співпраці у інклюзивному середовищі для гендерної соціалізації
Authors: Кравченко, Оксана Олексіївна
Войтовська, Алла Іванівна
Keywords: гендерна освіта, інвалідність, інклюзивне середовище, вища школа, викладачі
Issue Date: 2016
Publisher: Київ
Citation: Войтовська А. І. Підготовка викладацького складу до співпраці у інклюзивному середовищі для гендерної соціалізації / А. І. Войтовська, О. О. Кравченко/ Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю: тези доповідей ХVI Міжнародної науково-практичної конференції, (м. Київ. – 23-24 листопада 2016 р.). Частина 1. – К.: Університет «Україна», 2016. – С.76-78.
Abstract: У статті розглянуто значення гендерної освіти у ВНЗ. Висвітлено проблеми гендерної соціалізації у зв’язку з інвалідністю. Підкреслено важливість гендерної рівності в умовах вищої школи. Зазначено особливості підготовки викладачів до співпраці у інклюзивному середовищі для гендерної соціалізації. Наголошено, що викладачі ВНЗ постійно мають працювати над програмою самовдосконалення в інклюзивному навчальному середовищі для гендерної соціалізації студентів та педагогічно взаємодіяти зі студентами з особливими освітніми потребами, впроваджуючи при цьому гендерний підхід у викладанні дисциплін.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/5883
Appears in Collections:Факультет соціальної та психологічної освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.