Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/7177
Title: Діяльність Редакційної комісії Міністерства внутрішніх справ Російської імперії в оцінці представників громадськості та ліберальної преси (кінець ХІХ – початок ХХ ст.)
Authors: Священко, Зінаїда Василівна
Keywords: Редакційна комісія
Російська імперія
аграрне питання
громадськість
ліберальна преса
аграрна політика
Issue Date: 2016
Publisher: Умань : Видавничо-поліграфічний центр «Візаві»
Citation: Священко З.В. Діяльність Редакційної комісії Міністерства внутрішніх справ Російської імперії в оцінці представників громадськості та ліберальної преси (кінець ХІХ – початок ХХ ст.) / З.В. Священко // Уманська старовина : Науковий журнал. – Умань : Видавничо-поліграфічний центр «Візаві», 2016. – Вип. 2. – С. 135–141.
Series/Report no.: УДК 94(470+571)"19/20";
Abstract: У статті йде мова про оцінку представниками громадськості та ліберальної преси Російської імперії кінця ХІХ – початку ХХ ст. діяльності Редакційної комісії Міністерства внутрішніх справ. Автор аналізує основні положення проекту аграрної реформи, запропонованого Редакційною комісією, наголошує на тому, що тогочасна громадськість, преса пильно стежили за результатами її роботи, публічно їх коментуючи. Зроблено висновок, що у цілому проект Редакційної комісії не був позитивно схвалений та сприйнятий ліберальною пресою та громадськістю. На його підтримку висловилися лише проурядові періодичні видання, що ще раз доводить те, що запропоновані реформи серйозно дисонували із тими соціально-економічними та суспільно-політичними процесами, які набирали потужних обертів у Російській імперії на початку ХХ ст.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/7177
Appears in Collections:Історичний факультет

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Redaktsiina_komisiia_v_otsintsi_liberalnoi_presy.PDF415,03 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.