Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/jspui/handle/6789/7567
Title: Щоденники Василя Симоненка як джерело дослідження витоків українського шістдесятництва
Authors: Рогожа, Марія Миколаївна
Keywords: Василь Симоненко
історичне джерелознавство
джерело
джерела особового походження
щоденники
український рух опору
шістдесятники
репресивний режим
Issue Date: 2017
Publisher: ЗНУ
Citation: Рогожа М.М. Щоденники Василя Симоненка як джерело дослідження витоків українського шістдесятництва / М.М. Рогожа / Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. – Запоріжжя: ЗНУ, 2017. – Вип. 48. – С. 243-248.
Series/Report no.: УДК;УДК 930:821.161.2-94 Симоненко В.
Abstract: У статті проведено джерелознавчий аналіз комплексу щоденникових записів Василя Андрійовича Симоненка (1935-1963), як одного з джерел особового походження історії українського шістдесятництва, досліджено їх історичну, інформаційну та громадську складові. Виокремлено коло творчої молоді Києва та України кінця 50 - початку 60-х років ХХ століття, згаданих у записах, і ставлення до них поета. Висвітлено погляди Василя Симоненка, на політичну, соціокультурну та морально-етичну ситуацію в Україні, викладені в процесі міжособистісного спілкування в роки студентського та кореспондентського життя, еволюцію його творчості під впливом згортання для хрущовської "відлиги" та наростання авторитаризму.
URI: http://dspace.udpu.org.ua:8080/jspui/handle/6789/7567
Appears in Collections:Історичний факультетItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.