Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/11629
Назва: English in Use
Автори: Постоленко, Ірина Сергіївна
Процько, Євгенія Сергіївна
Ключові слова: посібник
3 курс
факультет іноземних мов
мова і література (англійська)
Дата публікації: лис-2019
Видавництво: ВПЦ "Візаві"
Бібліографічний опис: English in Use: посібник для студ. 3 курсу спец. «Мова і література (англійська)» ф-тів іноз. мов вищих закл. освіти / МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини; уклад.: І. С. Постоленко, Є. С. Процько. Умань: ВІЗАВІ, 2019. – 145 с.
Короткий огляд (реферат): Посібник призначений для роботи студентів з автентичними аудіо та відео записами, згрупованими за тематичним принципом з урахуванням рівня складності, що відповідає вимогам навчальної програми з практики усного і писемного мовлення для студентів 3 курсу спеціальності «Мова і література (англійська)» закладів вищої освіти. Посібник також містить завдання на закріплення лексичних одиниць, повторення граматичного матеріалу та самостійної роботи студентів 3 етапу навчання денної та заочної форм спеціальності «Мова і література (англійська)» закладів вищої освіти.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/11629
Розташовується у зібраннях:Факультет іноземних мов

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Посібник-перетворено.pdf178,69 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.