Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/4298
Title: ОСОБЛИВОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ ДО СТАТЕВО-РОЛЬОВОЇ СОЦІАЛІЗАЦІЇ ДОШКІЛЬНИКІВ
Authors: Корінна, Ганна Олексіївна
Keywords: професійна підготовка, статево-рольова соціалізація, критерії професійної готовності
Issue Date: 26-Mar-2015
Publisher: Вид-во УжНУ «Говерла»
Citation: Корінна Г. Особливості професійної підготовки майбутніх соціальних педагогів до статево-рольової соціалізації дошкільників / Г. Корінна // Науковий вісник Ужгородського нац. ун-ту. Сер. : «Педагогіка. Соціальна робота». – Ужгород : Вид-во УжНУ «Говерла», 2015. – № 37. – С. 80–83.
Series/Report no.: УДК;378.013.42+373.613:159.922.73
Abstract: У статті розглядається актуальна проблема формування у вищих навчальних закладах готовності майбутніх соціальних педагогів до статево-рольової соціалізації дошкільників. Автор здійснює концептуалізацію та аналіз сутності поняття «професійна підготовка» у педагогічній та психологічній науковій літературі. У статті подано результати наукових пошуків, що дозволило розкрити теоретичні аспекти сутності проблеми, виявити особливості професійної підготовки фахівців до роботи з дітьми в процесі їхньої статево-рольової соціалізації та визначити критерії професійної готовності майбутніх соціальних педагогів у цій сфері.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/4298
Appears in Collections:Факультет дошкільної та спеціальної освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.