Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/483
Title: Розвиток комунікативної компетентності соціального педагога у контексті його професійної підготовки
Authors: Балдинюк, Олена Дмитрівна
Keywords: комунікативна компетентність
соціальний педагог
професійна підготовка
Issue Date: 2012
Series/Report no.: УДК 37.013.42;
Abstract: Узагальнюючою, кінцевою метою підготовки майбутнього соціального педагога у вищому закладі освіти є формування його педагогічної культури. Саме категорія культури є інтегральною, універсальною, змістовно наповненою і ціннісно визначеною характеристикою, котра цілісно презентує педагога і як професіонала, і як особистість. Поняття «культура педагога», утримуючи в собі технологічно-діяльнісні характеристики, що присутні в змісті попередніх понять, разом з тим вказує і на особистісно-гуманістичні виміри. Тобто, для культурних характеристик підготовки спеціаліста важливо не тільки те, наскільки педагог володіє технологією діяльності, здатен забезпечувати її ефективність, але й наскільки сама професійна діяльність є сферою самореалізації, самовиявлення соціального педагога як особистості у всій її цілісності, універсальності і неповторності.
Description: Вісник Черкаського університету. Серія педагогічні науки. – № 24 (237). – Черкаси : Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, 2012. – С. 7-12.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/483
Appears in Collections:Факультет соціальної та психологічної освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.