Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/5073
Title: Роль українських народних традицій у формуванні культури сучасної людини
Authors: Біда, Олена Анатоліївна
Гончарук, Валентина Анатоліївна
Гончарук, Віталій Володимирович
Keywords: народні традиції
звичаї
формування культури
сучасна людина
Issue Date: 2015
Citation: Біда О. А., Гончарук В. А., Гончарук В. В. Роль українських народних традицій у формуванні культури сучасної людини // Вісник Черкаського університету. Серія «Педагогічні науки». – 2016. – № 3. – С. 145–148. (Журнал входить до «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» на підставі Наказу МОН України від 12 травня 2015 р. № 528).
Series/Report no.: УДК;39(447)
Abstract: Духовні цінності народу, його народні традиції, звичаї і обряди упродовж багатьох тисячоліть відгравали вирішальну роль в становленні особистості, у формуванні духовно-етичних якостей підростаючих поколінь. У них зосереджені такі гуманістичні цінності, які є завжди актуальними. У той же час вони створюють етнічну специфіку народу, його культурну своєрідність. Зараз важливо не розгубити ті цінності в духовній культурі минулого, які були накопичені багатьма поколіннями нашого етносу, оскільки у вихованні молоді неможливо обійтися без використання досвіду народу в цій галузі, його оздоровчих традицій.
Description: // Вісник Черкаського університету. Серія «Педагогічні науки». – 2016. – № 3. – С. 145–148. (Журнал входить до «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» на підставі Наказу МОН України від 12 травня 2015 р. № 528).
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/6789/5073
Appears in Collections:Факультет української філології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Rol` ukrayins`ky`x narodny`x trady`cij u formuvanni kul`tury` suchasnoyi lyudy`ny`.pdf383,34 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.