Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/13704
Title: Підготовка майбутніх учителів природничих дисциплін у контексті розвитку фундаментальних наук
Authors: Ткаченко, Ігор Анатолійович
Краснобокий, Юрій Миколайович
Підгорний, Олександр Васильович
Keywords: природничо-наукові знання
інтеграція знань
компетентності
майбутні вчителі природничих наук
Issue Date: May-2021
Publisher: ТДАТУ (Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного)
Citation: Ткаченко І. А., Краснобокий Ю. М., Підгорний О. В. Підготовка майбутніх учителів природничих дисциплін у контексті розвитку фундаментальних наук. Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації: матер. ІІ Міжнародної наук.-практ. інтернет-конф. (Мелітополь, 25-27 травня 2021 р.) / ред. кол. : В. М. Кюрчев, Н. Л. Сосницька, М. І. Шут та ін. Мелітополь : ТДАТУ, 2021. С. 177 – 181.
Series/Report no.: УДК;372.853:372
Abstract: У статті розглянуто та теоретично обґрунтовано взаємозв’язок природничо-наукових дисциплін у контексті формування ключових компетентностей та компетенцій майбутнього вчителя природничо-наукового спрямування. Встановлено, що cформувався сучасний підхід до вивчення і розуміння явищ природи: лише у різноманітності та у взаємозв’язках природничих наук, що складають єдину систему природничо-наукових знань, можливе адекватне пізнання природи як цілісного утворення.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/13704
Appears in Collections:Факультет фізики, математики та інформатикиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.