Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/14365
Назва: Впровадження сучасних інноваційних технологій у процес формування професійної компетентності майбутнього фахівця
Автори: Гончарук, Віталій Володимирович
Гончарук, Валентина Анатоліївна
Ключові слова: інноваційні технології
професійна компетентність
інновація
майбутній фахівець
інноваційна діяльність
заклад вищої освіти
Дата публікації: 15-лип-2021
Видавництво: Суми: ТОВ НВП «Росток А. В.Т.»
Бібліографічний опис: Гончарук В.В., Гончарук В.А. Впровадження сучасних інноваційних технологій у процес формування професійної компетентності майбутнього фахівця. Наукові та освітні трансформації в сучасному світі: збірник матеріалів Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичної конференції (м. Чернігів, 15 липня 2021 року) / Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій, м. Чернігів. Суми: ТОВ НВП «Росток А. В.Т.», 2021. С. 207–210.
Серія/номер: УДК;001.92:378 (082)
А;60
Короткий огляд (реферат): Інформаційні технології вимагають складної підготовки, значних затрат і наукомісткої техніки. Їх впровадження починається зі створення математичного забезпечення, формування інформаційних потоків. Однією з найважливіших вимог до методології проєктування інформаційної технології є забезпечення динамічності її структури і функцій. Тому значний інтерес становить визначення опорних структур даних і процесів, які можуть бути стабільними властивостями і характеристиками гнучкої інформаційної технології. Очевидно, що це вимагає глибокого вивчення можливостей як сучасних засобів обчислювальної техніки, так і технологічних процесів у певній предметній галузі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/14365
ISBN: 978‑617‑512‑268‑6
Розташовується у зібраннях:Факультет філології та журналістикиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.