Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/14705
Title: Особливості фахової підготовки майбутнього вчителя фізики
Authors: Ткаченко, Ігор Анатолійович
Краснобокий, Юрій Миколайович
Підгорний, Олександр Васильович
Keywords: природнича освіта
освітній процес
модернізація природничо-наукової освіти
фахова підготовка вчителя фізики
Issue Date: Nov-2021
Publisher: РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка
Citation: Ткаченко І.А., Краснобокий Ю.М., Підгорний О.В. Особливості фахової підготовки майбутнього вчителя фізики. Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті: збірник матеріалів ХІІ-ї Міжнародної науково-практичної онлайн-інтернет конференції, м. Кропивницький, 01 листопада – 16 листопада 2021 року / Відп. ред. М. І. Садовий. Кропивницький: РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2021. С. 93 – 95.
Abstract: Нова ідеологія освіти полягає в тому, що її зміст будується не лише на основі виділення головних аспектів наук як бази шкільних дисциплін. Вона знайшла своє відображення у створенні особистісно зорієнтованої парадигми навчання. У межах цієї парадигми природнича освіта пов’язується з можливістю реалізації творчо-діяльнісного існування людини в навколишньому світі, а фізичні знання стають фундаментальними, впливаючи безпосередньо на формування наукового стилю мислення.
URI: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/14705
Appears in Collections:Факультет фізики, математики та інформатикиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.